Меню

Бренд окулярів Silhouette

Вебсайт сучасного салону оптіки

Бренд окулярів Silhouette

Бренд окулярів Silhouette

50 років тому подружня пара Аннеліза і Арнольд Шмід, почали працювати в оптичному бізнесі, по-початку окуляри були призначені тільки для корекції зору. У 1964 році Шмід заснували в місті Лінц(Австрія) підприємство а.Schmied KG, яке пізніше перейменувалося в компанію Silhouette Internationl Schmied AG, широко відому в усьому світі.

Компанія Silhouette-один з лідерів очкової оптики на ринку за багатьма напрямками. Колекція TMA зробила революцію в світі моди, зробивши досягнення авангарду прийнятними і популярними у всіх верствах населення. Компанія також займає лідируюче положення на ринку спортивних окулярів – завдяки колекції Adidas і на ринку ювелірних оправ – завдяки своїй унікальній лінії Daniel Swarovski.

Будь-який етап виробничого процесу – від ідеї дизайнера до кінцевого продукту-оцінюється комітетом якості Silhouette. Приблизно 120 виробничих етапів необхідні для кожної оправи з колекції для того, щоб забезпечити чітке виробництво, надійність і якість.

- 9000000 чоловік щодня носять оправи і сонцезахисні окуляри марки Silhouette-серед них зірки кіно і телебачення, політики і бізнесу.

- Виробляються більше 50 років

- Вага близько 2 грам (без лінз)

- 100% титан

- Більше 140 виробничих операцій (80% ручної роботи)

- Запатентована технологія виробництва лінз IQPOL - з 12-шаровим антибліковим і захисним покриттям (частина моделей випускається з поляризаційним фільтром) і технологією Blue Filter.

- Єдині окуляри, що використовуються космонавтами NASA під час космічних польотів

Надлегкі окуляри з листового металу - це продукт класу "Люкс", вони виробляються тільки вручну і поштучно. Взявши в руки ці окуляри, ви відразу відчуєте їх високу якість-унікальний дизайн, вражаюча простота і гнучкість не залишать вас байдужими.

Компанія ic! Берлін не відступає від власних принципів і ніколи не застосовує спіральні, спаяні або зварні з'єднання.

Заснована в 1996 році, компанія ic! berlin виробляє найкращі окуляри ручної роботи для людей, які наважуються дивитися на світ своїми власними очима.

Зі штаб-квартирою в Берліні, Німеччина, з фірмовим флагманським магазином в Берліні, наші більш ніж 180 майстрів, інженерів і техніків проектують, будують і продають наші оригінальні конструкції очок в 60 країнах світу.

Незважаючи на глобальний слід, все ще виробляє кожну частину окулярів вручну на сучасній мануфактурі в Берліні. Ці творіння носять цікаві, творчі особистості світу. Це люди, які бачать і думають своїми очима - від підприємців, архітекторів і музикантів до художників, політичних лідерів і вчених.

ic! berlin поєднує оригінальний шарнір без гвинта з нержавіючої сталлю, титаном, синтетичними і натуральними матеріалами. В результаті виходить міцна, легка конструкція окулярів. Це допомогло постійно отримувати нагороди на провідних світових виставках оптичної торгівлі та дизайну, включаючи бажану SILMO D'or.

інші проекти

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Підпишіться на розсилку , щоб першим отримувати
цікаві пропозиції, новини та знижки:
54
передплатників

Замовити дзвінок